Prístrojové ošetrenia

Galvanizácia

OMLADNITE BEZ SKALPELA!

...slúži na vpravovanie vysoko účinných látok do pokožky pomocou galvanického prúdu. Je to účinný prepravca hydratačných, vitamínových, mazoregulačných a anti-aging zložiek kozmetiky do druhej vrstvy pokožky, kde majú optimálne prostredie na svoje pôsobenie.

Ošetrenie je príjemné a bezbolestné.

Už po prvom hodinovom ošetrení Vaša pokožka viditeľne omladne a výsledkom ďalších procedúr v mesačných intervaloch bude čistá, zdravá a rozžiarená pleť.

ULTRASONIC / ULTRAZVUK

ULTRASONIC / ULTRAZVUK predstavuje neinvazívny spôsob mezoterapie - na prepravu účinných látok do stredných vrstiev pokožky sa nepoužívajú ihly, ale ultrazvukové vlnenie.

Energia, ktorá vzniká ultrazvukom, povzbudzuje bunky k aktivite, čím dochádza k oživeniu buniek, očisteniu kože a aplikácii látok do hĺbky. Vynikajúca metóda na hydratovanie pleti, celkovú vitalizáciu a boj proti vráskam.

 

Po pohltení ultrazvukových vĺn tkanivami, sa ultrazvuková energia premieňa na teplo. Rozloženie tepla záleží od intenzity a frekvencie. Termické pôsobenie zvyšuje cirkuláciu krvi, urýchľuje tok lymfy a dochádza k zvýšeniu metabolizmu. Mikromasážny účinok ultrazvuku zlepšuje štruktúru pokožky a zvyšuje sa jej elasticita .

Funkcie ošetrenia ultrazvuku

 • vpravovanie a výživa účinných látok
 • vitamínové kúry
 • všetky typy kozmetického ošetrenia pri vhodnej voľbe ampulky
 • urýchľuje krvný obeh
 • stimuluje činnosť žliaz
 • pomáha pokožke pri vylučovaní a vstrebávaní
 • podporuje metabolizmus, ničí baktérie
 • vyrába tepelnú energiu vo vnútri kožného tkaniva
 • pomáha účinným látkam prenikať do hlbších vrstiev pokožky

Skin scrubber - sonoforéza

Skin scrubber/sonoforéza - ide o moderný spôsob čistenia s okamžite viditeľným výsledkom.

Ošetrenie je príjemné a nebolestivé. Pôsobením ultrazvukového vlnenia sa uvoľnia stavebné prvky pokožky, vďaka čomu sa do pokožky výborne vstrebávajú olejovité a emulzné látky. Ultrazvukové vlnenie spôsobuje v tkanive vibráciu (mikromasáž) a teplo. Skin Scrubber bezbolestne a šetrne čistí pleť a odstraňuje odumreté kožné bunky na princípe emulgovania (rozptyľovania) tuku a nečistôt z pórov a ich stieranie z pleti špachtľou. Je možné použiť ho ako náhradu alebo doplnenie mechanického, ručného čistenia. Odstraňuje rohovinovú vrstvu kože a odhaľuje tak mladšiu vrstvu pokožky, ktorá je zbavená odumretých buniek a nadmerného mazu. Póry a jemné vrásky sú zbrúsené a menej viditeľné, komedómy (vyrážky) odstránené, pigmentové škvrny jemnejšie. Pokožka je na pohľad a dotyk jemnejšia a hladšia a je pripravená vstrebávať účinné látky. Ošetrenie je veľmi príjemné a nebolestivé.

OZONET - KYSLÍKOVÁ KÚRA

OZONET / KYSLÍKOVÁ KÚRA je ošetrenie na dezinfekciu pokožky po čistení, znižuje produkciu kožného mazu a výrazne podporuje prekrvenie suchej pokožky.

Ozonizér využíva prúdy o vysokej frekvencii, ktoré pôsobia predovšetkým na cievny systém. Používa sa na povzbudenie metabolizmu, zrýchľuje krvný obeh a predovšetkým má povrchovo dezinfekčné a antiseptické účinky.

Vďaka pôsobeniu vysokofrekvenčného prúdu sa bunky nabijú energiou a kyslíkom.

Pleť sa dezinfikuje a urýchli sa hojenie drobných rán.

LED terapia

LED THERAPY – terapia svetlom

Prístroj S-Light je prístroj pre fotónovú terapiu, navrhnutý pre ošetrenie a skrášlenie pleti.Využíva prirodzené svetelné vlny špecifických dĺžok, které sú prostrednictvom LED diód prenášané do kože. Štúdie ukazujú, že svetlo vstupujúce do tela ako prúd fotónov (energie) je vstrebávané fotoreceptormi vo vnútri buniek.

Rôzne nastavená vlnová dĺžka potom má aj špecifické účinky pri starostlivosti o pleť.

Prístroj fotónovej terapie sa používa na ošetrovanie poškodených mäkkých tkanív a k odstraňovaniu kožných problémov ako sú lišaje, opary, vrásky, popáleniny a akné. Široká škála svetla je obzvlášť efektívna pri liečbe rezných poranení, jaziev a ďalších problémov .Fotonová terapia vyrovnává pigmentáciu, podporuje cirkuláciu, bojuje proti akné a zápalu kože, vyhladzuje jazvy a vrásky.

 • Červené svetlo /630 nm/ – rejuvenizácia a posilnenie kolagénových vlákien, zvýšenie produkcie kolagénu a stimulácie fibroblastov, uvoľnenie bolesti, ukľudňujúca liečba po laserových zákrokoch, hojenie rán, zosvetlenie stareckých škvŕn
 • Modré svetlo /415 nm/ –má antibakteriálne účinky, zlepšuje vzhľad mastnej pleti, redukuje množstvo kožného mazu, liečba akné a bakteriálnych ochorení, podpora uvoľnenia depresií
 • Zelené svetlo /560 nm/ – zosvetlenie pigmentových škvŕn, fľakov po akné, stareckých škvŕn, podpora rastu vlasov
 • Žlté svetlo / 590 nm/ – rejuvenizácia pleti, zlepšenie mikrocirkulácie a vaskulárnych problémov, na ošetrenie začervenaní, traumatických petechií, hematómov ,po faceliftingoch, po operáciach, na zlepšenie lymfatickej a krvnej cirkulácie

Galvno očný lifting

GALVANIZÁCIA - OMLADNITE BEZ SKALPELA!

Plastické operácie zaznamenali v minulých desaťročiach obrovský boom. Najmä niekoľko rokov dozadu prestali byť už len výsadou celebrít. Aj obyčajné ženy, ktoré túžili vyzerať mladšie a zbaviť sa vrások, neváhali si ľahnúť pod skalpel alebo nechať vpichnúť botox do kritických partií.

Čoraz viac dám však hľadá alternatívnu starostlivosť o ich pokožku. Nech už majú z takýchto zásahov strach, alebo chcú zasiahnuť do svojho tela šetrnejšie, radšej sa obracajú na novinky v podobe neinvazívnych spôsobov omladnutia. Medzi aktuálne novinky patrí aj galvanizácia, ktorú hovorovo nazývajú aj žehličkou na vrásky.

 

...slúži na vpravovanie vysoko účinných látok do pokožky pomocou galvanického prúdu. Je to účinný prepravca hydratačných, vitamínových, mazoregulačných a anti-aging zložiek kozmetiky do druhej vrstvy pokožky, kde majú optimálne prostredie na svoje pôsobenie.

Krvné cievy v povrchových vrstvách pokožky sa po ošetrení galvanickým prúdom rozšíria, čím sa stimuluje prietok krvi. Zlepšuje sa prívod kyslíka a živín do pokožky, podporujú sa funkcie pleti a odstraňujú škodliviny.

Účinne rieši dehydratáciu, suchosť, citlivosť, vrásky, akné, ochabnutosť, pigmentové škvrny a iné problémy pokožky.

Ošetrenie je príjemné a bezbolestné.

Už po prvom hodinovom ošetrení Vaša pokožka viditeľne omladne a výsledkom ďalších procedúr v mesačných intervaloch bude čistá, zdravá a rozžiarená pleť.

Okamžite po ošetrení budete mať tvár uvoľnenú, hydratovanú a oddýchnutú.

Po opakovanom ošetrení sa pleť viditeľne vyhladí, omladne a bude čistá.

Diamantová mikrodermabrázia

Diamantová mikrodermabrázia je v súčasnej dobe najžiadanejšou a najefektívnejšou neinvazívnou metódou kozmetickej dermatológie.

Kombinácia všetkých účinkov vákuovej mikrodermabrázie vedie postupne k novotvorbe kolagénových a elastínových vlákien, teda k omladzovaniu. Efektom zákroku je čistá pleť bez nedokonalostí, jaziev, vrások a stareckých škvŕn. Po absolvovaní kúry je značne povzbudená činnosť buniek, pleť je výraznejšie krajšia, zdravšia a jemnejšia.

Mikrodermabrázia je veľmi príjemná a bezbolestná metóda ošetrenia pleti. Je to terapeutická metóda, ktorá pracuje na princípe jemného mechanického obrusovania vrchnej vrstvy pokožky pomocou špeciálnych nadstavcov systémom vákuového odsávania. Jedná sa o veľmi šetrnú metódu vhodnú pre každý typ pleti, pomocou ktorej dosiahnete okamžité viditeľné výsledky.

Ošetrenie sa odporúča podstúpiť vo forme kúry pozostávajúcej z 8 až 10-tich ošetrení v 10 až 14-dňových intervaloch.

Účinky mikrodermabrázie

 • vyhladenie jemných vrások
 • odstránenie jazvičiek po akné
 • hĺbkové čistenie a zmenšenie pórov
 • odstránenie povrchových pigmentových škvŕn
 • rozjasnenie a regenerácia pleti, pokožka lepšie prijíma všetky účinné látky
 • Pre koho je ošetrenie vhodné
 • normálna pleť
 • zrelá, starnúca pleť - má protivráskový a vyhladzujúci efekt
 • mastná pleť - reguluje tvorbu mazu
 • aknózna pleť - zmierňuje zápal

Chcete sa objednať?

Volajte
+421 902 676 908

alebo píšte
info(@)studioperfectskin.sk