MARIA GALLAND

„Oui, c´est moi. Áno, to som ja.“
Exkluzívna kozmetika MARIA GALLAND PARIS harmonizuje vašu vnútornú a vonkajšiu krásu. Krása duše a tela je tu v súlade. Nieje len niečím povrchným. Maria Galland je skutočná rozprávka, čo poteší všetky zmysly. Vitajte vo svete, kde se každému dostane špecializovaného kozmetického programu, čo mu bod po bode, zrevitalizuje pleť. A protože neexistujú na svete dvaja rovnakí ľudia, nenájdeme ani pleť, ktorá by bola u všetkých rovnaká.
Začalo to keď si vo svojom parížskom apartmáne mladá francúzka,vlastným menom Colette Pierret,otvorila skromné kosmetické poradenstvo.V ňom ponúkala starostlivosť,čo bola každému doslova šitá na mieru. Niet divu, že sa tento koncept stretol s ohromným úspechom a madam Galland čoskoro založila speciálně kosmetické laboratoria. A nie dlho potom si mohla priamo v srdci mesta na ulici Chateaubrand otvorila salón krásy,kde svoje služby a kosmetiku už ponúkala pod menom Maria Galland Paris.
V kozmetike Maria Galland nájdete mikročastice zlata, výťažky z kaviáru, omladzujúce fytohormóny alebo výťažky z exotických rastlín.
Okrem ošetrujúcich produktov, ponúka radu na opaľovanie, pánsku radu a dekoratívnu kosmetiku.

Maria Galland je skrátka  jedinečná, náročná a vzácna.
Presne  ako naša pleť.

Chcete sa objednať?

Volajte
+421 902 676 908

alebo píšte
info(@)studioperfectskin.sk