CooLifting - revolúcia v omladení - novinka 2020

Coolifting otvára nové možnosti liftingového ošetrenia v kozmetických salónoch. Je to revolučný registrovaný systém, ktorý umožní vykonať úžasné, priam šokujúce ošetrenie tváre pomocou bezpečnej, rýchlej a účinnej metódy. Coolifting v jedinom päťminútovom sedení dodáva pokožke podstatne mladší vzhľad.

Je to najrýchlejšia a najpôsobivejšia metóda omladenia tváre. Pomocou tohto revolučného systému dosiahnete okamžitý liftingový účinok, zjemníte povrchové a zredukujete hlboké vrásky a to len za 5 minút!!! Bezbolestne, rýchlo a účinne bojuje proti starnutiu pleti. Špeciálna pozornosť sa venuje oblastiam, ktoré sú viac náchylné na vrásky buď v dôsledku mimiky alebo gravitácie: okolie očí, čelo, vrásky hnevu, okolie pier a líca.

Metóda je založená na použití Coolifting pištole, ktorá vysiela drobné “strely” na pokožku tváre cez silný tok CO2 pod vysokým podtlakom a veľmi nízkou teplotou v kombinácií s extrémne vysokou koncentráciou atomizovaných účinných látok. Je to najdramatickejšie a najrýchlejšie ošetrenie ktoré dokáže vzdorovať plynúcemu času.

K ošetreniu COOLIFTING sú určené 2 druhy ampúl – podľa cieľa ošetrenia a typu pokožky. Aplikujú sa spolu s CO2 náplňou cez dávkovač Coolifting stroja. Ku každému ošetreniu je potrebný jeden set ( ampulka + náplň).

Coolifting

Originálny prípravok určený na anti age ošetrenie so silným účinkom rozjasnenia pleti. Obsahuje kyselinu hyaluronovú a zložky na  vypnutie pleti. Vhodné pre všetky typy pleti.

Coolclear

K anti age efektu pridáva aj presvetľujúce a jemne bieliacie účinky, zjednocuje farebný tón pokožky. Doporučuje sa hlavne pre pokožku s problémami pigmentácie. K pôvodnému zloženiu bola pridaná kyselina kójová a Vitamín C.

Čas ošetrenia: od 30 minút

Odporúčanie:  okamžitý účinok už aj po jednom sedení. Výrazný liftingový efekt, ktorý sa prejaví vyhladením a rozjasnením pokožky, napnú sa povrchové vrásky a redukuje sa hĺbka vrások.
Ošetrenie vo forme kúry: 8 sedení 2x do mesiaca. Výrazný omladzujúci účinok: intenzívna stimulácia kolagénu a elastínu, regenerácia dermy, zlepšuje textúru a kvalitu pokožky. Udržujúce sedenie: jedno sedenie každé 2 týždne

cena ošetrenia:  od 50€

Chcete sa objednať?

Volajte
+421 944 231 676

alebo píšte
info@studioperfectskin.sk