Mezoterapia MesoJect Gun - Novinka 2022

 

Prvoradým cieľom kozmetických ošetrení je vpravovanie účinných látok do daných vrstiev kože. Dnes existuje viacero rôznych elektrometód, ktoré sú k dispozícii práve v kozmetickej starostlivosti. Doteraz sa ako najúčinnejšia metóda vpravovania osvedčila invazívna mezoterapia (ihlou).Tejto metódy sa však obáva pomerne veľký počet klientiek. V kozmetickej starostlivosti sa preto rozšírila neinvazívna mezoterapia tváre (elektroporácia). Prístroj MesoJect Gun využíva EPM Technology (ElectroPoration Mikrochip) technológiu, ktorá umožňuje transdermálnu mezoterapiu a elektroporáciu. Vďaka tejto technológii sa na povrchu pokožky vytvárajú reverzibilné mikrokanály, ktoré umožňujú ľahký a bezbolestný vstup výživných látok. Medzi aplikované látky patrí napr.kyselina hyalurónová, vitamíny A,C,E, aminokyseliny, peptidy, DMAE, quenzým Q10, rastové faktory, vitamíny skupiny B, pantenol, kofeín, niacínamid, thiamín,taurín, biotín, L-karnitín, elastín, ginkgo biloba, kyselina glykolová, kyselina salicylová. Prístroj MesoJect Gun umožňuje ošetrenie rôznych oblastí: tvár, krk, dekolt, ruky, telo a vlasy. Prednosťou oproti ihlovej mezoterapii je, že ošetrenie je bezbolestné ,bez opuchu a pre zákazníka pocitovo príjemné.

Anti-Aging -profesionálne ošetrenie na korekciu a zvrátenie prejavov starnutia.
 
Y-Zone - profesionálne ošetrenie určené na predefinovanie, zmenšenie veľkosti a spevnenie oblasti brady, čeľuste, krku a dekoltu.
 
Radiance - profesionálne ošetrenie na zníženie pigmentácie pokožky a rozjasnenie tváre.
 
Purifying - profesionálne ošetrenie na zlepšenie vzhľadu mastnej pokožky, ktorá je náchylná na vznik akné a stopy po akné.
 
Anti-Pollution – profesionálne ošetrenie, ktoré zlepšuje pružnosť pokožky a zabraňuje jej starnutiu

 

Odporúčanie: absolvovať procedúru vo forme kúry 4-6 sedení 1x za týždeň

Čas ošetrenia: 60 minút

Cena ošetrenia: od 39€

   

 

          

                 

              

            

           

            

Chcete sa objednať?

Volajte
+421 944 231 676

alebo píšte
info@studioperfectskin.sk