CHEMICKÝ PEELING NEOSTRATA

Peeling kyselinou je špeciálna efektívna metóda omladzovania kože. Jedná sa o kontrolovaný proces odstraňovania povrchových kožných buniek, jeho výsledkom je lepší vzhľad kože. Na pokožku je aplikovaný roztok kyseliny, ktorý je po krátkej dobe neutralizovaný špeciálnym roztokom a tým ošetrenie ukonené. Pokožka sa stáva na pohľad hladšia, žiarivejšia, jemnejšia a zdravšia.

NeoStrata REJUVENATING PEEL - Omladzujúci peeling 

Kyselina Glycolová je jedna z ovocných kyselín, ktorá sa získava z cukrovej trstiny. Napomáha uvoľňovať a odstraňovať vrstvu odumretých kožných buniek a optimalizuje bunkovú obnovu pokožky. Vplyvom jej pôsobenia na pokožku dochádza k prejasneniu pleti, zmenšeniu pórov, zvýšeniu hydratácie a pružnosti. Pri pravidelnom používaní dochádza k vyhladeniu vrások, jazvičiek po akné, odstráneniu nežiadúcich pigmentácií. Ošetrenie je vhodné pre suchú, vráščitú, mastnú pleť.

NeoStrata BRIGHTENING PEEL - Depigmentačný peling

Kyselina Citrónová sa prirodzene  vyskytuje v citrusových plodch. Má antioxidačné a preventívne korektívne účinky proti stárnutiu pleti, pomáha zvrátiť známky poškodenia pleti slnečným žiarením. Je často používaná ako posilňujúca zložka zameriavacia na konkrétny kožný problém v tomto prípade znižuje vzhľad nepravidelnej hyperpigmentácie.

NeoStrata CLARIFYING PEEL - Anti Acné peeling

Kyselina Mandľová sa prirodzene  vyskytuje v mandliach. Je lipofilná a ľahko absorbovaná mastnou pokožkou. Je teda zvlášť účinná proti starnutiu mastného typu pleti. Má prirodzené antibakteriálne účinky a znižuje mastenie pleti postupne bez vysušenia. Vhodná je aj pre pleť so sklonom k nedokonalostiam a akné.

NeoStrata RETINOL PEEL - Anti Age peeling

Retinol je jednoducho iný názov pre vitamín A. Keď príde retinol do styku s pokožkou, enzýmy v tele ho transformujú do Kyseliny Retinovejktorá urýchľuje regeneráciu buniek,nabudí kyselinu hyalurónovú,stimuluje produkciu kolagénu a elastínu,podporuje vyblednutie hyperpigmentácii eliminuje jazvičky a lieči akné. Retinol pôsobí tak, že starú pleť nahrádza novou. Po peelingu nastane zvyčajne 2.-3. deň výraznejšie olupovanie, ktoré pretrvá max.7 dní.

 

 

 

Chcete sa objednať?

Volajte
+421 944 231 676

alebo píšte
info@studioperfectskin.sk