Fotorejuvenizácia - Fotoomladenie

Fotoomladenie je v súčasnosti veľmi efektívna metóda na omladenie pleti a dosiahnutie mladistvejšieho vzhľadu s odstránením viacerých príznakov stárnutia súčasne. 

Účinným spôsobom odstraňuje z pleti pigmentové škvrny, rozšírené malé cievky, fľaky po akné, zníži sa počet zapálených vyrážok a celkovo zlepšuje textúru a tonus  pokožky na ošetrovaných miestach - tvár, krk, dekolt, chrbty rúk.Metóda funguje na báze intenzívneho pulzného svetla,ktoré preniká hlboko a kontrolovateľne do pkožky.Pracuje na princípe selektívnej fototermolýzy,čo znamená,že prehrieva vybrané bunky,ktoeé sú následne odstránené.                                                                                                                                                             Účinky fotorejuvenizácie:efektívne lieči popraskané cievky a pigmentové nedokonalosti,omladzuje slnkom poškodenú a starnúcu pleť,vyrovnáva farbu pokožky a vytvára mladistvý vzhľad,redukuje veľkosť pórov,zlepšuje pružnosť a textúru kože,znižuje počet zapálených vyrážok,odstraňuje červenofialové a hnedé fľaky po vyrážkach.

Počas zákroku je možné cítiť jemné štipkanie a prehrievanie ošetrovanej oblasti. Po ošetrení môže ísť klientka hneď do práce a vykonávať všetky činnosti bez obmedzenia. Pokožka môže byť mierne začervenaná, čo vymizne do 24 hodín po zákroku.

čas ošetrenia: 45 minút

cena ošetrenia: od 39€

odporúčanie: prvé tri sedenia 1x/10-14 dní, ďalšie tri  sedenia 1x/mesiac - kúra 6 sedení

Chcete sa objednať?

Volajte
+421 944 231 676

alebo píšte
info@studioperfectskin.sk