Sesderma

Špenielsku značku Sesderma založil Dr. Serrano a tím profesionálov s rozsiahlymi skúsenosťami v dermatologickej a farmaceutickej oblasti. Priamy kontakt s pacientmi im umožnil stanoviť základné potreby z prvej ruky. Ich každodenný kontakt s pacientmi, v ich praxi, im dovolil vyvíjať špecifické produkty pre každý kožný problém, vtedy na trhu nedostupné.
Sesderma bola prvou farmaceutickou spoločnosťou v Španielsku, ktorá vyvinula krémy s kyselinou glykolovou. Acglicolic línia je naďalej, v Sesderme ,jednou z najznámejších a je neustále aktualizovaná; v roku 2013 dostala ocenenie Cosmetics and Pharmacy Award (Udeľovanie cien v kozmetike a farmácii), ako “Najinovatívnejší anti-aging produkt.
Fillderma dostala ocenenie Cosmetics and Pharmacy Award za Najinovatívnejší anti-aging produkt, táto cena bola zvolená španielskymi farmaceutmi.
V roku 2010  uviedli na trh kompletný rad výrobkov na báze nanotechnológie.  Oddelenie výskumu a vývoja vyvinulo technológiu na výrobu lipozómov - nielen ako aktívne zložky, ale aj ako nosiče ostatných aktívnych zložiek na zvýšenie účinnosti. Tieto produkty dosahujú efektívne výsledky, ktoré predtým neboli dosiahnuté.
C-Vit Lipozomálne sérum vyhralo ocenenie na VI Cosmetics and Pharmacy Award za Najinovatívnejší anti-aging produkt.
Španielski farmaceuti vybrali Acglicolic Lipozomálne sérum ako “Najinovatívnejší anti-aging produkt” na udeľovaní Cosmetics and Pharmacy Award, ktoré je organizované webom Correo Farmaceutico.

Chcete sa objednať?

Volajte
+421 902 676 908

alebo píšte
info(@)studioperfectskin.sk