MediDerma

Mediderma je súčasťou značky Sesderma, ktorá bola založená v roku 1989 dermatológom Gabrielom Serranom a tímom profesionálov so skúsenosťami v dermatologickej a farmaceutickej oblasti. Priamy kontakt s pacientmi im umožnil stanoviť základné potreby z prvej ruky. Ich každodenný kontakt s pacientmi, v ich praxi, im dovolil vyvíjať špecifické produkty pre každý kožný problém, vtedy na trhu nedostupné. Sesderma bola prvou farmaceutickou spoločnosťou v Španielsku, ktorá vyvinula krémy s kyselinou glykolovou. Acglicolic línia je naďalej, v Sesderme ,jednou z najznámejších a je neustále aktualizovaná; v roku 2013 dostala ocenenie Cosmetics and Pharmacy Award (Udeľovanie cien v kozmetike a farmácii), ako “Najinovatívnejší anti-aging produkt.

Fillderma dostala ocenenie Cosmetics and Pharmacy Award za Najinovatívnejší anti-aging produkt, táto cena bola zvolená španielskymi farmaceutmi. C-Vit Lipozomálne sérum vyhralo ocenenie na VI Cosmetics and Pharmacy Award za Najinovatívnejší anti-aging produkt.

Španielski farmaceuti vybrali Acglicolic Lipozomálne sérum ako “Najinovatívnejší anti-aging produkt” na udeľovaní Cosmetics and Pharmacy Award, ktoré je organizované webom Correo Farmaceutico.

V roku 2010  uviedli na trh kompletný rad výrobkov na báze nanotechnológie.  Oddelenie výskumu a vývoja vyvinulo technológiu na výrobu lipozómov - nielen ako aktívne zložky, ale aj ako nosiče ostatných aktívnych zložiek na zvýšenie účinnosti. Tieto produkty dosahujú efektívne výsledky, ktoré predtým neboli dosiahnuté. Mediderma ponúka profesionálne riešenie pre dermatologickú a estetickú terapiu. Ako prví  uviedli prípravky s použitím nanotechnológie a taktiež sú priekopníkom v tvorbe profesionálnych peelingov na báze retinaldehydu a 3-retinol systému. Vo svojich produktoch používajú najúčinnejšie a veľmi bezpečné látky, ako: kyselina mandľová, kyselina glykolová, glykol, retinol, rastové faktory. Vďaka dôvere tisícov profesionálov na celom svete je Mediderma lídrom na poli chemických peelingov a  sú považovaní za expertov na profesionálnom trhu.

 

 

Chcete sa objednať?

Volajte
+421 944 231 676

alebo píšte
info@studioperfectskin.sk