Starostlivosť o ruky

Parafínový zábal rúk

Zábal rúk v teplom parafíne má blahodárne účinky na suchú a popraskanú pokožku. Uvolňuje svaly a kĺby, prehrieva a zlepšuje krvný obeh. Zábal má viditeľný efekt. Pravidelnými parafínovými zábalmi sa docieli nielen spevnenie nechtov, krásna a hodvábne jemná pokožka, jej viditeľné a okamžité omladenie, ale aj uvoľnenie bolestivých kĺbov a stuhnutého zápästia, ktoré je dôsledkom aj jednostrannej námahy napríklad pri práci na počítači. Parafínové zábaly predstavujú procedúru, ktorá kombinuje zdravotné aj estetické účinky.

Kozmetický parafínový vosk obsahuje kolagén, vitamíny, bieliaci extrakt. Póry pokožky sa pôsobením tepla otvoria a výživné látky sa lepšie vstrebú do hĺbky, pokožka sa hydratuje, zmäkčuje a vyživuje, vyhladzujú sa jemné vrásky, spevnejú nechty. Po terapii sú ruky odpočinuté, hladké, jemné a zamatovo hebké.

Teplý parafín pôsobí ako mini-sauna,  kde sa využíva pozvoľné predávanie tepla z parafínu k hĺbkovému prehriatiu pokožky.  V dôsledku toho sa zlepšuje miestne prekrvenie, zrýchľuje metabolizmus, a tým dochádza k regenerácii tkaniva, uvoľneniu svalov a kľbov, zmierneniu bolesti pri artróze a reumatizme.

Aplikácia:  metóda parafínového kúpeľa - je to krátkodobé ponorenie ruky do parafínovej vane, po vytiahnutí sa začne na ruke tvoriť tenká vrstva tuhnúceho parafínu, vytvorí sa tzv. „parafínová rukavica“. Ruka sa zabalí do igelitových rukavíc a termorukavíc a nechá sa 15-20 minút pôsobiť. Potom sa vosk odstráni „stiahnutím“ rukavíc.

 

Klasická manikúra

Klasická manikúra predstavuje základnú úpravu nechtov.

Klasická manikúra znamená ošetrenie kožičky, upravenie tvaru nechtu, jeho preleštenie a lakovanie jednofarebným lakom.

Pri nej sa nechty upravujú do vopred určeného tvaru. Nechty sa najprv opilujú. Po tomto úkone sa zatlačí a upraví nechtová kožička. Nechty vyleštíme, prípadne nalakujeme. Na záver nanesieme olej na kožičku, aby sa vyživila nechtová kožička. Nakoniec ruky nakrémujeme.

Klasická manikúra je spôsob ako nechty upraviť na akúkoľvek príležitosť. Aj preto pojem klasická manikúra znamená ležérnosť a jednoduchosť.

Japonská manikúra

Japonská manikúra je predovšetkým výživa, ktorá doplní nechtom chýbajúce látky, naštartuje ich regeneráciu, vytvorí ochranný film a dodá vašim nechtom lesk o akom ste ani nesnívali.

Japonská manikúra sa nazýva aj malým zázrakom. Nejde o bežnú úpravu nechtov lakmi, ale o ošetrenie vyživujúcou kúrou, ktorá je v Japonsku známa už storočia

To čo robí japonskú manikúru takou výnimočnou je unikátna zmes vitamínov, minerálov ,včelieho vosku, vitamíny A,H,E, provitamín B5. Základná pasta odstraňuje ryhovanie a nerovnosti nechtu, avšak mimoriadne šetrne, tak šetrne, ako to nedokáže žiadny pilník

Ošetrený necht vyzerá ako po nalakovaní priehľadným lakom, avšak, účinok ošetrenia trvá niekoľko týždňov! Žiadne odlakovanie, žiadne ošupujúce sa laky. Nádherné a ošetrené nechty celé týždne – v tom spočíva tajomstvo japonskej manikúry.

BalbCare - rýchla manikúra na ruky

Starostlivosť o ruky v 1 balíčku.

Emulzia, obsiahnutá v rukaviciach, s obsahom aktívnych živín, zabezpečí svojím použitím všetky výhody mokrej manikúry bez použitia kvapky vody, ruky aj nechty budú krásne upravené a zregenerované. 

Aktívne zložky obsiahnuté v špeciálne pripravenej emulzii, dokonale zvláčňujú pokožku rúk, zmäkčujú kožtičku nechtov, odstraňujú odumreté bunky z povrchu pokožky rúk, plne hydratujú a vyživujú pokožku rúk. Pravidelnou prírodnou manikúrou Balb Care, budú vaše ruky a nechty stále hladké a budú vyzerať zdravo.

Chcete sa objednať?

Volajte
+421 944 231 676

alebo píšte
info@studioperfectskin.sk