Prístrojový Facelifting pleti MARVEL 6MD

Najnovší kompletný rejuvenizačný systém určený nielen pre estetickú a liečebnú dermatológiu,kozmetológiu ale i plastickú chirurgiu.

Poskytuje neinvazívne metódy aktivujúce bunky kože svetelnou energiou bez termického poškodenia.Prispieva k regenerácii pokožky,priaznivo pôsobí na celý rad kožných poškodení : akné, poruchy pigmentácie, strata kolagénu...Fototerapia umožňuje prienik svetla určitej vlnovej dĺžky do buniek kože za účelom jej biostimulácie,aktivácie látkovej výmeny a tým k obnove poškodenej pokožky. Spolu 6 procedúr vzájomne kombinovateľných, k dosiahnutiu pevnejšej,hladšej a mladšej pokožky.

Prístrojový facelifting pracuje na troch úrovniach:

1.Mutipolárna elektroporácia - transport účinných látok z povrchu kože do jej hlbších štruktúr - na efektívne vpravovanie účinných látok bez invazívneho zákroku,pomocou mikroprúdov otvára v koži dočasné póry,ktoré umožnia preniknutiu účinných látok do hlbších vrstiev kožného tkaniva.

2.Mikroprúdový facelifting pre mladistvú a napnutú pleť - mikroprúdom stimulovaná produkcia kolagénu a tvorba nových buniek kože na úrovni epidermy,podporuje produkciu molekúl kyslíka, proces jemnej exfoliácie, zlepšuje krvný obeh, podporuje zdravý metabolizmus buniek, čo vedie k pevnejšej a jemnejšej pleti. Okrem toho redukuje množstvo kožného mazu, zlepšuje tonizáciu pleti, zmierňuje vačky pod očami. Dokonalé tvarovanie prirodzených línií tváre,efekt napnutia pokožky.

3.Fototerapia - LED fotorejuvenizačná liečba je technológia,ktorá je neinvazívna,aktivujúca bunky kože pulznou nízkovýkonovou svtelnou terapiou.Prispieva k regenerácii pokožky,priaznivo pôsobí na celý rad kožných poškodení.LED terapia umožňuje  prienik svetla určitej vlnovej dĺžky do buniek kože za účelom jej biostimulácie,aktivácie bunkovej látkovej výmeny a tým k obnove poškodenej pokožky.

  • Červené svetlo sa používa na hojenie rán,zvýšenie produkcie kolagénu a stimulácia fibroblastov
  • Žlté svetlo sa používa na ošetrenie začervenaní,traumatických petechií,hematómov,po faceliftingoch,po operáciach,na zlepšenie lymfatickej a krvnej cirkulácie 
  • Zelené svetlo sa používa na redukciu pigmentových škvŕn,stareckých škvŕn alebo fľakov po akné
  • Modré svetlo má antibakteriálne účinky,zlepšuje vzhľad mastnej pleti,redukuje množstvo kožného mazu,lieči akné

čas ošetrenia: 50 min

odporúčanie: 6-8 sedení 1x/14 dní

Chcete sa objednať?

Volajte
+421 944 231 676

alebo píšte
info@studioperfectskin.sk