Prístrojový Facelifting pleti - NOVINKA !

Najnovší kompletný rejuvenizačný systém určený nielen pre estetickú a liečebnú dermatológiu,kozmetológiu ale i plastickú chirurgiu.

Poskytuje neinvazívne metódy aktivujúce bunky kože svetelnou energiou bez termického poškodenia.Prispieva k regenerácii pokožky,priaznivo pôsobí na celý rad kožných poškodení : akné, poruchy pigmentácie, strata kolagénu...Fototerapia umožňuje prienik svetla určitej vlnovej dĺžky do buniek kože za účelom jej biostimulácie,aktivácie látkovej výmeny a tým k obnove poškodenej pokožky. Spolu 6 procedúr vzájomne kombinovateľných, k dosiahnutiu pevnejšej,hladšej a mladšej pokožky.

Prístrojový facelifting pracuje na dvoch úrovniach:

1.Mutipolárna elektroporácia - transport účinných látok z povrchu kože do jej hlbších štruktúr - na efektívne vpravovanie účinných látok bez invazívneho zákroku,pomocou mikroprúdov otvára v koži dočasné póry,ktoré umožnia preniknutiu účinných látok do hlbších vrstiev kožného tkaniva.

2.Mikroprúdový facelifting pre mladistvú a napnutú pleť - mikroprúdom stimulovaná produkcia kolagénu a tvorba nových buniek kože na úrovni epidermy,podporuje produkciu molekúl kyslíka, proces jemnej exfoliácie, zlepšuje krvný obeh, podporuje zdravý metabolizmus buniek, čo vedie k pevnejšej a jemnejšej pleti. Okrem toho redukuje množstvo kožného mazu, zlepšuje tonizáciu pleti, zmierňuje vačky pod očami. Dokonalé tvarovanie prirodzených línií tváre,efekt napnutia pokožky.

čas ošetrenia: od 50 min

cena ošetrenia: od 40€

odporúčanie: 6-8 sedení 1x/14 dní

Chcete sa objednať?

Volajte
+421 902 676 908

alebo píšte
info(@)studioperfectskin.sk