Japonská manikúra

Japonská manikúra je predovšetkým výživa, ktorá doplní nechtom chýbajúce látky, naštartuje ich regeneráciu, vytvorí ochranný film a dodá vašim nechtom lesk o akom ste ani nesnívali.

Japonská manikúra sa nazýva aj malým zázrakom. Nejde o bežnú úpravu nechtov lakmi, ale o ošetrenie vyživujúcou kúrou, ktorá je v Japonsku známa už storočia

To čo robí japonskú manikúru takou výnimočnou je unikátna zmes vitamínov, minerálov a ďalších látok. Základná pasta odstraňuje ryhovanie a nerovnosti nechtu, avšak mimoriadne šetrne, tak šetrne, ako to nedokáže žiadny pilník. Táto polosuchá pasta obsahuje bentonit, je to prírodná hornina pochádzajúca z pravekých morí, ktorá sa skladá z kremíka a ošetrujúcich lipidov. Bentonitová pasta sa do nechtov zapracováva špeciálnou leštičkou, nechty zostanú nielen vyhladené, ale zároveň aj spevnené so zachovaním pružnosti.

Druhý prípravok japonskej manikúry je vysokovýživný prášok z parafínov a včelieho vosku obohatený o vitamíny A, H, E, a provitamín B5. Na zapracovanie tohto prášku slúži druhá leštička, ktorá ho vplyvom zvýšenej teploty pri trení rovnomerne roznesie po celom nechte a prehriatím sa dostane do hlbokých štruktúr nechtu. Ošetrený necht vyzerá ako po nalakovaní priehľadným lakom, avšak, účinok ošetrenia trvá niekoľko týždňov! Žiadne odlakovanie, žiadne ošupujúce sa laky. Nádherné a ošetrené nechty celé týždne – v tom spočíva tajomstvo japonskej manikúry.

Chcete sa objednať?

Volajte
+421 902 676 908

alebo píšte
info(@)studioperfectskin.sk