Parafínový zábal rúk

Zábal rúk v teplom parafíne má blahodárne účinky na suchú a popraskanú pokožku. Uvolňuje svaly a kĺby, prehrieva a zlepšuje krvný obeh. Zábal má viditeľný efekt. Pravidelnými parafínovými zábalmi sa docieli nielen spevnenie nechtov, krásna a hodvábne jemná pokožka, jej viditeľné a okamžité omladenie, ale aj uvoľnenie bolestivých kĺbov a stuhnutého zápästia, ktoré je dôsledkom aj jednostrannej námahy napríklad pri práci na počítači. Parafínové zábaly predstavujú procedúru, ktorá kombinuje zdravotné aj estetické účinky.

Kozmetický parafínový vosk obsahuje kolagén, vitamíny, bieliaci extrakt. Póry pokožky sa pôsobením tepla otvoria a výživné látky sa lepšie vstrebú do hĺbky, pokožka sa hydratuje, zmäkčuje a vyživuje, vyhladzujú sa jemné vrásky, spevnejú nechty. Po terapii sú ruky odpočinuté, hladké, jemné a zamatovo hebké.

Teplý parafín pôsobí ako mini-sauna,  kde sa využíva pozvoľné predávanie tepla z parafínu k hĺbkovému prehriatiu pokožky.  V dôsledku toho sa zlepšuje miestne prekrvenie, zrýchľuje metabolizmus, a tým dochádza k regenerácii tkaniva, uvoľneniu svalov a kľbov, zmierneniu bolesti pri artróze a reumatizme.

Aplikácia:  metóda parafínového kúpeľa - je to krátkodobé ponorenie ruky do parafínovej vane, po vytiahnutí sa začne na ruke tvoriť tenká vrstva tuhnúceho parafínu, vytvorí sa tzv. „parafínová rukavica“. Ruka sa zabalí do igelitových rukavíc a termorukavíc a nechá sa 15-20 minút pôsobiť. Potom sa vosk odstráni „stiahnutím“ rukavíc.

 

Chcete sa objednať?

Volajte
+421 944 231 676

alebo píšte
info@studioperfectskin.sk