Galvno očný lifting

GALVANIZÁCIA - OMLADNITE BEZ SKALPELA!

Plastické operácie zaznamenali v minulých desaťročiach obrovský boom. Najmä niekoľko rokov dozadu prestali byť už len výsadou celebrít. Aj obyčajné ženy, ktoré túžili vyzerať mladšie a zbaviť sa vrások, neváhali si ľahnúť pod skalpel alebo nechať vpichnúť botox do kritických partií.

Čoraz viac dám však hľadá alternatívnu starostlivosť o ich pokožku. Nech už majú z takýchto zásahov strach, alebo chcú zasiahnuť do svojho tela šetrnejšie, radšej sa obracajú na novinky v podobe neinvazívnych spôsobov omladnutia. Medzi aktuálne novinky patrí aj galvanizácia, ktorú hovorovo nazývajú aj žehličkou na vrásky.

 

...slúži na vpravovanie vysoko účinných látok do pokožky pomocou galvanického prúdu. Je to účinný prepravca hydratačných, vitamínových, mazoregulačných a anti-aging zložiek kozmetiky do druhej vrstvy pokožky, kde majú optimálne prostredie na svoje pôsobenie.

Krvné cievy v povrchových vrstvách pokožky sa po ošetrení galvanickým prúdom rozšíria, čím sa stimuluje prietok krvi. Zlepšuje sa prívod kyslíka a živín do pokožky, podporujú sa funkcie pleti a odstraňujú škodliviny.

Účinne rieši dehydratáciu, suchosť, citlivosť, vrásky, akné, ochabnutosť, pigmentové škvrny a iné problémy pokožky.

Ošetrenie je príjemné a bezbolestné.

Už po prvom hodinovom ošetrení Vaša pokožka viditeľne omladne a výsledkom ďalších procedúr v mesačných intervaloch bude čistá, zdravá a rozžiarená pleť.

Okamžite po ošetrení budete mať tvár uvoľnenú, hydratovanú a oddýchnutú.

Po opakovanom ošetrení sa pleť viditeľne vyhladí, omladne a bude čistá.

Chcete sa objednať?

Volajte
+421 902 676 908

alebo píšte
info(@)studioperfectskin.sk